Знайдіть різницю арифметичної прогресії (an), якщо а1 + а2 = 28 ia2 + аз = 24.​


Ответы на вопрос

Отвечает Новичков Данияр.
{а1+а1+d=28
{a1+d+a1+2d=24

{2a1+d=28 | *-1
{2a1+3d=24

{-2a1-d=-28
{2a1+3d=24
додаємо
2d=-4
d=-2
підставляємо і знаходимо а1=15