які з пар чисел є розв'язком рівняння з двома змінними 2x-3y=18. a)x=0 y=-6; б)x= -9 y= 0; в )x= -1

y= 3?

Ответы на вопрос

Отвечает Окружнова Ева.

А(0;-6)

Пошаговое объяснение:

2х0-3х(-6)=0+18=18

Объяснение:

Пошаговое объяснение:

2х0-3х(-6)=0+18=18