сума двох чисел дорівнює 5 а їхня різниця дорівнює 1 знайдить ці числа запишіть математичну модель

цієї задачі у вигляді системи рівнянь

Ответы на вопрос

Отвечает Райский Вова.

Ответ:

3 і 2.

Объяснение:

x+y=5

x-y = 1 - додамо ці рівняння

2х = 6

х = 3, тоді у=5-х=5-3 = 2.

(перші 2 рядки і є математична модель, не забудь намалювати фігурну дужку:))