П’ятий член геометричної прогресії дорівнює 0,5. Знайдіть в 7 , якщо в 6 =⅙.


Ответы на вопрос

Отвечает Зайцев Миша.

Ответ:

1/18

Объяснение:

в5=0.5

в6=1/6

в7?

в6=в5•g. g-знаменник

1/6=0.5•g

g=1/6:1/2=1/3

в7=1/6•1/3=1/18