Обчисли суми перших 6 членів геометричної прогресії, якщо b1 = −1,1 і знаменник дорівнює 5. S6 = .


Ответы на вопрос

Отвечает Чижова Полина.

Ответ:

Объяснение:

b1= -1,1     ,  q=5,    S6=?

Sn=b1 *  (1-q^n)/(1-q)

S6= -1,1 *  (1-5^6)/(1-5)  

S6= -1,1 * (1-3125)/(-4)

S6=-1,1* (-3124)/(-4)  

S6=3436,4 /(-4)

S6=-859,1