Знайдіть область визначення функції y=3/x²-2x​


Ответы на вопрос

Отвечает Платкова Полина.

Ответ:

x=\frac{\sqrt[3]{12} }{2}

Объяснение:

y=\frac{3}{x^{2} } -2x

0=\frac{3}{x^{2} } -2x

x=\frac{\sqrt[3]{12} }{2}

x≈1,14471