Не виконуючи побудови знайти точки перетину з координатами графіка функції у=1/4 х +5 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Матвеева Лиля.

Ответ:

x= -20,  y=5

Объяснение:

у = 1/4 х +5 ​

у=0  

0 = 1/4х + 5

x= - 20

x=0

у =  0 + 5

y=5