Чи проходить графік функції У=-2Х+7 через точку А (-4;15)


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.
Для того аби дізнатися чи проходить ця точка потрібно підставити її значення в вираз.
Отже: У=-2*-4+7=15(Так)
У=-2*15+7=-23(Ні)