Знайти суму шести членів арифметичної прогресії (An), якщо a = 11 d = -4


Ответы на вопрос

Отвечает Казенкова Кира.

Ответ:Sn=2a+d(n-1)/2 *n

Объяснение:

S6 = 2*11 + (-4)*5/2 *6= 22+(-20)/2 *6= 2/2*6= 6