СОССС ПРошу у меня немноого помогите 2. Яка з лінійних функцій є спадною? у = 3х - 6 у = - х + 7

у = - 4/х у = 4х -7 или другое 1. Яка з функцій є лінійною? у = 3х - 6 у = 2х2 + 7х -12 у = - 4/х у = х3 - 9х или другое 4. Для функції у = - х + 5 знайдіть значення аргументу, якщо значення функції дорівнює 9 - 13 - 4 13 4 или другое

Ответы на вопрос

Отвечает Станкевич Вика.

Ответ:

Ответ:

2. y=-x+7

1. у = 3х - 6

4. -4

Объяснение:

2. Потому что х отрицателен

1.  Потому что формула y=kx+b

4.  9=-х+5