Знайдіть суму десяти перших членів арифметичної прогресії ( а„ ), якщо: a1= 6, a13 = 42


Ответы на вопрос

Отвечает Власова Евгения.

Ответ:

a1=6,a13=42, c10=?

a13=a1+12d, 12d=a13-a1, 12d=42-6, 12d=36, d=3

a10=a1+9d, a10=6+27,a10=33

c10=10(a1+a10)/2, c10=5(6+33)=5.39=195, c10=195

c10=195

=========

Объяснение:

cn=n(a1+an)/2