Лінійна функція задана формулою y = -2x + 8. Для якого значення аргументу значення даної функції

дорівнює 4?

Ответы на вопрос

Отвечает Коныратбаев Ерасыл.

Ответ:

Объяснение:

4=-2x+8,  2x=8-4,  2x=4,  x=2