Графік функції y=Kx+b перетинає осі кординат у точках А(0;-4) і В(2;0).Знайдіть значення K і В


Ответы на вопрос

Отвечает Пономаренко Дарья.

Даны точки А(0;-4) и В(2;0).

к = Δу/Δх = (0 - (-4))/(2 - 0) = 4/2 = 2.

Уравнение прямой у = 2х + в.

Подставим координаты точки В: 0 = 2*2 + в, откуда в = -4.

Ответ: к = 2, в = -4.