Площа прямокутника дорівнює 750м квадратних. Знайди довжину та ширину прямокутника, якщо відомо, що

його ширина менша за довжину на 5м. СРОЧНО!!!!!​ ДАЮ 10 БАЛЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Грушевский Илья.

Ответ:

Объяснение:

S=a*b

довжинa (a)=x+5

ширинa(b)= x

750=x(x+5)

750=x^2+5x

x^2+5x-750=0

D=25+3000=3025

VD=55

x1=(-5-55)/2=-60/2=-30  długość nie może byc ujemna

x2=(-5+55)/2=50/2=25

довжинa (a)=x+5= 25+5=30m

ширинa(b)= x=25m