Знайдіть суму перших дев’яти членів арифметичної прогресії ( xn), якщо x4 =70, x2 = −10.


Ответы на вопрос

Отвечает Соколов Никитос.

Ответ:

990

Объяснение:

X4=x2+2d

70= - 10+2d

2d=80

d=40

x1=x2-d= - 10-40= - 50

S9=(x1+x9)/2*9

X9=x1+8d= - 50+8*40=270

S9=( - 50+270)/2*9=220/2*9=110*9=990