Один із коренів квадратного рівняння дорівнює 1. Використовуючи теорему Вієта, знайдіть другий

корінь і вільний член q. x2−9x+q=0​

Ответы на вопрос

Отвечает Булуй Ангеліна.

Ответ: x2 = 8   q = 8

Объяснение:

x2

1+x=9

x=8

q=1*8=8