Cистема рівнянь сбособом підстаноки . 2x+y=9 x+y=7


Ответы на вопрос

Отвечает Рубчинская Аполлинария.

Ответ:

х=2, у=5

Объяснение:

з першого рівняння у=9-2х, підставимо в друге:х+9-2х=7, -х=-2, х=2, тепер знайдемо у=9-2*2=5  Все.