Знайдіть коефіцієнти p і q квадратного рівняння x2+px+q=0, якщо коренями рівняння є числа -3 і 13


Ответы на вопрос

Отвечает Марова Лидия.

x^2+px+q=0\\\\x_1=-3\; ,\; \; x_2=13\\\\p=-(x_1+x_2)=-(-3+13)=-10\\\\q=x_1\cdot x_2=-3\cdot 13=-39\\\\\boxed {\; x^2-10x-39=0\; }