4. Функція задана формулою у=-2 х + 5. Знайдіть:1) значення функції, якщо значенняаргументу

дорівнює 4;2) значення аргументу, якщо значенняфункції дорівнює 17.​

Ответы на вопрос

Отвечает Аношкина Виктория.
1) y=-2*4+5
y=-8+5
y= -3
2) 17=-2x+5
-2x=17-5
-2x=12
x=12/-2
x=-6