Один з коренів рівняння x2+bx-4=0 дорівнює -4. Знайдіть коефіцієнт b


Ответы на вопрос

Отвечает Харевский Макс.

Ответ:

b= 3

Объяснение:

x1*x2=c   c=-4

-4x2=-4

x2=1

x1+x2=-b

1-4=-3

-b=-3

b=3