Знайти суму перших восьми членів арифметичної прогресії (аn);-42,5;-40;-37,5


Ответы на вопрос

Отвечает Пинкас Настя.

Відповідь:

-70

Пояснення:

an=-42.5; -40; -37.5

S8=?

d= -40 -(-42.5)= 2.5

a8= a1+7d= -42.5+7*2.5= -42.5+17.5=25

S8= (-42.5+25/2)*8= -17.5*4= -70