Найди число, квадрат которого при увеличении этого числа на 5 увеличивается на 55


Ответы на вопрос

Отвечает Мигович Ника.

Ответ:

3

Объяснение:

Нехай шукане число =х, тоді його квадрат х²

якщо збільшити на 5 число то його квадрат буде (х+5)² різниця квадратів=55

Отже маємо рівняння

(х+5)² - х² =55

(х+5-х)(х+5+х)=55

5(2х+5)=55

10х + 25 =55

10х= 30

х = 3