Точка рухається за законом S (t) = 3 t^2+ 10t - 2. Знайти миттєву швидкість точки у момент часу t

= 3 с. (S вимірюється у метрах, час у секундах. 50 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Шутова Настя.

Ответ: 28 м/с

Объяснение:

v(t)=S'(t)=(3t^{2}+10t-2)'=6t+10\\v(3)=6*3+10=28