Знайти p та q зведеного квадратного рівняння x^2+px+q=0, якщо x1=7 x2=8


Ответы на вопрос

Отвечает Бутрик Настя.

Ответ:

p=-15

q=56

Объяснение:

-p=x1+x2=7+8=15=p -p=-15

q=x1x2=7*8=56