Y=5x-6. Знайдіть: 1) значення функції, якщозначення аргументу дорівнює 32) значення аргументу,

приякому значення функції дорівнює -16​

Ответы на вопрос

Отвечает Комаренко Настя.

Ответ:

1)

y=5×3-6

y=15-6

y=9

9=5×3-6

2)

-16=5x-6

5x=6+(-16)

5x=-10

x=-10÷5

x=-2

-16=5×(-2)-6

Объяснение:

x=9

y=-2

Отвечает Алиева Мадина.

Ответ:1. 9? 2.-2

Объяснение: 1. Значение аргумента х=3 , тогда y= 5*3 - 6= 9

2. Значение функции y= -16, тогда -16=5х-6  , откуда 5х=-10, х= -2