Визначте кількість коренів квадратного рівняння 2х (в квадраті) -4х+1=0


Ответы на вопрос

Отвечает Няминова Анастасия.

Ответ:

2 корені

Объяснение:

Д=16-4*2*1= \sqrt{8}

x1,2= 4+-\sqrt{8}/4