ЯК РОЗВ'ЯЗАТИ ЦЕ РЫВНЯННЯ. Будь ласка допоможіть. -y=3


Ответы на вопрос

Отвечает Пряхин Слава.
-у=3
-1*(-у)=-1*3
у=-1*3
у=-3
Отвечает Нифонтов Никита.

Ответ:

-у=3 тоді у =-3

якщо перед у стоїть мінус тоді можно його перенести через = і помінять знак тоді виходи ть відповідь : у=-3