ДЛЯ функції f( x) = 3 x^2 - 2x знайти первісну, графік якої проходить через точку А (1,4)


Ответы на вопрос

Отвечает Gladkov Kirill.

f(x)=3x^2-2x\\\\F(x)=3*\frac{x^3}{3}-2*\frac{x^2}{2}+C=x^3-x^2+C\\\\A(1;4)=>4=1^3-1^2+C=>C=4\\\\F(x)=x^3-x^2+4