ТЕРМІНОВО! Знайдіть суму і добуток коренів рівняння x2-12x+27=0


Ответы на вопрос

Отвечает Кудряшов Арсений.

Ответ:

39

Объяснение:

x2-12x+27=0

D=(-12)2-4*1*27=144-108=36

x1=12+6/2=18/2=9

x2=12-6/2=6/2=3