Знайти коефіцієнти в і с рівняння х2 +вх + с =0, якщо його коренями є числа -2 і 0,5


Ответы на вопрос

Отвечает Вештак Дарья.

Ответ:

в=1,5

с=-1

Объяснение:

По теореме Виета

с=х1*х2(просто перемножить корни)

в=-(х1+х2) - (просто сложить и поменять знак, например, 2+2=4, но запишем -4)

За теоремою Вієта

с=х1 * х2(просто перемножити коріння)

в=-(х1+х2) - (просто скласти і поміняти знак, наприклад, 2+2=4, але запишемо -4)