Число 8 є коренем рівняння х²+px-32=0. Знайдіть значення р і другий корінь


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Ярослав.

Згідно з теоремою Вієта, другий корінь дорівнює \dfrac{-32}{8}=-4.

Другий член p — це сума коренів, яку взято зі знаком мінус:

p=-(-4+8)=-4

Відповідь: x^2-4x-32=0. Другий корінь дорівнює -4.