Знайдіть площю ромба з ліагоналями 4 см і 25 см


Ответы на вопрос

Отвечает Гончар Соня.

Ответ:50

Объяснение:

S ромба =  d1*d2*1/2

S = 4 * 25 * 1 /2 = 50см