(x²-12x+24)(x-7)=0решить уравнение ♥блееен,памагити плес​


Ответы на вопрос

Отвечает Шмакова Ліза.

Объяснение:

x²-12x+24=0

x-7=0

Перше уравнениє ришаєм за дискримінантом а друге просто переносим за дужки 7.

x1=6+2 коренів з 3

х2=6-2 коренів з 3

х3=7