Знайдіть суму перших десяти членів арифметичної прогресії (аn) ,якщо а1 = -2 D = 4​


Ответы на вопрос

Отвечает Щербакова Полина.

Ответ:

Объяснение:

Використаймо формулу суми перших n членів арифметичної прогресії:

\frac{2a_{1} + d (n-1)}{2} * n. Тоді виходить \frac{2(-2) + 4(10-1)}{2} * 10 = 160

Відповідь: 160