Як виразити це рівняння 3x+4y=12 і виразіть змінну y через змінну x


Ответы на вопрос

Отвечает Кужелева Полина.

Ответ:

3x+4y=12

3x+4y-12=12-12

3x+4y-12=0

Объяснение: