Сума двох чисел дорівнює 4.5. Знайти ці числа ,якщо половина одного з них дорівнює 75% *


Ответы на вопрос

Отвечает Лис Элина.

Ответ:

Іч. = 4,125; ІІч. = 0,375

Объяснение:

Нехай х - І число,  1/2*0,75 = 0,375  - ІІч., запишемо рівняння:

х + 0,375 = 4,5

х = 4,5 - 0,375

х = 4,125