Розв’яжіть методом додавання систему рівнянь: 4х+2у= 5; 4x-6y=-7


Ответы на вопрос

Отвечает Мантулова Настя.

Ответ:

1.5;0.5

Объяснение:

4х+2у=5

4х-6у=-7/-1

4х+2у=5

-4х+6у=7

2у+6у=5+7

8у=12

у=12÷8

у=1.5

4х+2*1.5=5

Х=0.5