Скільки коренів має квадратне рівняння 8х 2 +26х-7=0?


Ответы на вопрос

Отвечает Ким Мария.

Ответ:

8x^{2} +26x-7=0\\D=26^2-4*8*(-7)=900\\\\\sqrt{} D=30\\\\x1=1/4\\  x2=-3.5

Объяснение: Два корені

Просто формула дискримінанту от і все.