Знайти сімнадцятий член арифметичної прогресії (an), якщо a1=7; a2=10. Поможіть


Ответы на вопрос

Отвечает Дудкин Никита.

Ответ:

d = a2 - a1 = 10 - 7 = 3

a17 = a1 + d(n - 1)

a17 = 7 + 3 * 16

a17 = 55

Объяснение: