Разом 3 кг цукру i 2 кг печива коштують 35 грн, а 1 кг цукру і 3 кг печива коштують 35 грн. Яка

вартість 1 кг цукру i печива?​

Ответы на вопрос

Отвечает Рейникова Ксюша.

Объяснение:

печиво ціна x грн. вартість 2х грн.

цукор ціна у грн., вартість Зу грн.

Разом 2x+3y=35

печиво ціна x грн. вартість 3х грн.

цукор ціна у грн., вартість у грн.

Разом 3x+y=35

2x+3y=35

3x+y=35 Система у=35-3х

2x+3(35-3x)=35

7x=70

x=10

y=35-30=5 Перевірка 2"10+3'5-35

3 10+5-35