Чому дорівнює сума коренів рівняння х^2 - 12х - 14 = 0 ? *


Ответы на вопрос

Отвечает Хамитова Азалия.

Застосуємо теорему Вієта для зведеного квадратноог рівняння:

x²+px+q=0

\begin {cases}  x_1+x_2 = -p\\x_1\cdot x_2 = p \end.

де, x₁, x₂ — корені рівняння, p — коэфіцієнт при x, q — вільний коефіцієнт.

Отже, для рівняння х²-12x-14=0 сума коренів буде дорівнювати:

x₁+x₂ = -p  ⇒  x₁+x₂ = 12.

Відповідь: сума коренів дорівнює 12.