Скласти квадратне рівняння , якщо його корені дорівнюють 3/7 і 1


Ответы на вопрос

Отвечает Лебедева Катя.

Ответ:

х^2-10\7х+3\7=0

Объяснение:

За теоремою Вієта:

-(3/7+1) = -10/7 - цифра яка стоїть біля другого х

3\7*1 = 3\7 - останній член

х^2-10\7+3\7=0

Начебто так)