Пряма y=mx+p проходить через точку a(-2;11) та b(12;4). записати рівняння цієї прямої


Ответы на вопрос

Отвечает Парфенчик Алиса.

Ответ: y=10-0,5x.

Объяснение:

y=mx+p

A(-2;11)    B(12;4)

\frac{x-x_{1} }{x_{2} -x_{1} } -\frac{y-y_{1} }{y_{2}-y_{1}  } \\\frac{x-(-2)}{12-(-2)} =\frac{y-11}{4-11} \\\frac{x+2}{12+2}=\frac{y-11}{-7}  \\\frac{x+2}{14} =\frac{y-11}{-7} \\ -7*(x+2)=14*(y-11)\\ -7x-14=14y-154\\14y=140-7x|:14\\y=10-0,5x.