Пряма y=kx+j проходить через точку А(-2;1)і В(12;4). Записати рівняння прямої, паралельної даній

прямій, яка проходить через початоккоординат. Срочна нада. Пж памагіте!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Гулиев Артём.

Объяснение:

A(-2;1);B(12;4)\\\frac{x-x_{1} }{x_{2} -x_{1} } =\frac{y-y_{1} }{y_{2}-y_{1}  }\\\frac{x-(-2)}{12-(-2)} =\frac{y-1}{4-1}\\\frac{x+2}{14}=\frac{y-1}{3}|*42\\  3*(x+2)=14*(y-1)\\3x+6=14y-14\\14y=3x+20|:14\\y=\frac{3 }{14}x +\frac{10}{7}  .\\(0;0)\\y=\frac{3}{14} x.

Ответ: y=(3/14)*x.