Швидкість човна у стоячій воді дорівнює 15 км/год. Валерій за течією

проплив 9 км і витратив на це стільки часу, скільки плив проти течії 6 км. Обчисли швидкість течії річки.  ​

Ответы на вопрос

Отвечает Котов Егор.

Ответ: швидкість течії річки 3 км/год.

Объяснение:

Нехай швидкість течії річки - х.    ⇒

\frac{9}{15+x} =\frac{6}{15-x} \\9*(15-x)=6*(15+x)|:3\\3*(15-x)=2*(15+x)\\45-3x=30+2x\\5x=15|:5\\x=3.