Агрономи виміряли врожайність (у ц/га) десяти сортів пшениці і занесли результаn у ацію,ділян ка

No1 N2 No3 | No4 Nos | No6 | 7 No8 | Nm No10| Урожай (цга) | 30,31 30,35 30,33 | 30,35 30,3 | 30,31 | 30,35 30, 38 | 30,37 30, 351) Який сорт пшениці мае найбільшу врожайність? Найменуврожайність?2) У якому випадку можна отримати більше пшениці: якщо засіяти 950 гасортом №3 чи 900 га сортом No9?3) Визначте відносну частоту значення кожного сорту шениці.​

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасенко Анюта.

Ответ:

найбiльша -дiлянка 8, найменша 5 - 30,3

Объяснение:

1) 30.38 найбiльша -дiлянка 8, найменша 5 - 30,3

2) 950*30,33= 28813,5      950*30,37=28851,5  28851,5>28813,5  отже сорт9

3) 30,31 зустрiчаэться 2 рази, 30,35-4, 30,33-1 30,3-1 30,38-1 30,37-1. Всього 10.

Вiдносна частота це вiдношення кiлькостi разiв до загальноi

врожайнiсть 30,31 маэ 2/10=0,2 або 20%  30,35=4/10=0,4 або 40% 30,33=1/10=0,1 або 10% 30,3=1/10=0,1 або 10% 30,38=1/10=0,1 або 10% 30,37=1/10=0,1 або 10%