Лінійну функцію задано формулою у=4х-5. Знайдіть: а) значення функції, якщо значення аргументу

дорівнює 3; б) значення аргументу, при якому значення функції дорівнює -1;

Ответы на вопрос

Отвечает Назарчук Льоша.
а) якщо х=3, то у=7
б) якщо у=-1, то х=1

Отвечает Мой Зардулик.

Объяснение:

у=4х-5

-1=4х-5

-4х=-5+1

-4х=4

х=1-знач. аргументу

у=4*3-5

у=12-5

у=7 - знач. ф-ї