Для функції у=х^2 знайдіть значення у, якщо х= -5​


Ответы на вопрос

Отвечает Сурай Вика.

Відповідь:

y=25

Пояснення:

y=-5^2

y=-5*(-5)

y=25

Отвечает Косачёв Семён.

Ответ: у(-5)=(-5)^2=25.

Объяснение: