Алгебра Із двох пунктів назустріч один одному виїхали два автомобілі .Через скільки годин вони

зустрінуться , якщо перший автомобіль проходить відстань між пунктами за 6 год , а другий - за 5 год ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Крек Полина.

Відповідь:

Автомобілі зустрінуться через 2\frac{8}{11} (год.)

Пояснення:

Нехай відстань між пунктами x км. Швидкість 1 автомобіля - x/6 км/год., швидкість другого - x/5 км/год. Їх сумарна швидкість зближення:

x/6 + x/5 = (5x + 6x)/30 = 11x/30. Щоб знайти час, через який вони зустрінуться, треба відстань поділити на сумарну швидкість:

 t = x/(11x/30) = (30x)/(11x) = 30/11 =2\frac{8}{11} (год.)