1) Найдіть зачення k, при якому пара чисел (1;9) є розв’язком рівняння 5х + kу = - 13 2) Складіть

рівняння з двома змінними за такими умовами: Бічна сторона рівнобедреного трикутника дорівнює m см, основа – n см, периметр – 28 см. 21 бал

Ответы на вопрос

Отвечает Нурлыбекова Милана.

Объяснение:

1) подставим (1,9) в уравнение:

5+9k = -13

9k = -13-5 = -18

k = -2

2) P = 2*m+n = 28, так как боковые стороны треугольника равны

2*m+n = 28